RENOMIA opět v čele TOP 30 pojišťovacích makléřů


24. září 2021

Každoročně na podzim přichází odborný server oPojisteni.cz s žebříčkem TOP 30 pojišťovacích makléřů v České republice. Hodnocení za rok 2020 opětovně přisoudilo RENOMIA pozici jedničky na českém trhu.  S konsolidovanými tržbami ve výši 1,75 mld. Kč  rostla RENOMIA nejvíce ze všech společností v první desítce toho žebříčku, meziročně bezmála o 19 procent.  

V tržbách RENOMIA za rok 2020 se pozitivně odrazila nejenom kvalitní péče o stávající klienty a schopnost získávat nové klienty, ale také skutečnost, že se RENOMIA dlouhodobě daří rozšiřovat RENOMIA GROUP o další společnosti. 

V žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 2020 se opět objevily také společnosti MAPOR a JB Group, které patří do franšízové sítě RENOMIA NETWORK. Oběma společnostem gratulujeme.

„Být největším pojišťovacím makléřem v ČR je velká radost, čest a také závazek. Našim klientům chceme poskytovat nejlepší služby, to je pro nás důležité a na tom nám velmi záleží. Děkuji za skvělou práci  všem kolegům a spolupracovníkům v RENOMIA Group a velmi si toho vážím. Děkuji také našim klientům za spolupráci a důvěru, kterou nám dávají,"  řekla k výsledkům žebříčku za rok 2020 ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová.