Akviziční růstová strategie a Matiáš Vilém

Ředitelem pro strategickou spolupráci RENOMIA se stal Vilém Matyáš, který se bude aktivně věnovat akvizicím a rozvoji strategických spoluprací. Ve společnosti RENOMIA doposud působil 11 let v pozici finančního ředitele. RENOMIA od svého založení roste organicky i akvizičně, za posledních 10 let se společnost rozšířila o 14 úspěšných makléřských společností v regionu střední a východní Evropy.

Vilém Matyáš měl doposud z pozice finančního ředitele na starost podporu realizace akvizic (M&A) všech makléřských společností v rámci RENOMIA GROUP. Vzhledem k dalšímu plánovanému rozvoji RENOMIA, se nyní bude této agendě věnovat na plno z titulu nové funkce ředitele pro strategickou spolupráci.

Ve své činnosti se bude koncentrovat na akvizice a rozvíjení dalších strategických spoluprací se stávajícími i potenciálními partnery jak v České republice, tak v zahraničí. RENOMIA má aktuálně vlastní pobočky v sedmí zemích střední a výhodní Evropy

Pozici finančního ředitele obsadil během loňského roku Pavel Šustek, který má 23leté zkušenosti z oblastí financí a do RENOMIA přišel ze společnosti Atlas Copco, kde působil jako divizní viceprezident pro controlling.