RENOMIA rozšiřuje své služby pro klienty, získala majoritu v lídrovi na trhu dotačního poradenství


28. července 2021

Praha, 28. července 2021 – Dlouhodobou strategií a cílem RENOMIA je rozumět potřebám svých klientů a účinně jim pomáhat v oblasti řízení rizik, pojištění, likvidace škod a souvisejících služeb podporujících jejich rozvoj. Jednou z významných oblastí, která podporuje v rozvoji nejen tuzemské firmy, ale i municipality v současné domácí i globální konkurenci, jsou dotace. Aby RENOMIA svým klientům přinášela ještě větší přidanou hodnotu, vstupuje i do této oblasti koupí majoritního podílu ve společnosti GRANTEX dotace s.r.o., která je jednou z vedoucích firem v tomto oboru.

„Prvotřídní služby pro klienty, spolehlivost a odborná úroveň patří mezi hlavní hodnoty RENOMIA. Proto jsme hledali především partnera, který nám svým přístupem a kvalitou poskytovaných služeb bude pomáhat naše hodnoty naplňovat a jsem ráda, že se nám podařilo spojit právě s firmou GRANTEX dotace, která patří k těm nejlepším ve svém oboru,“ komentuje spojení Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.  

RENOMIA i GRANTEX dotace postavily svůj úspěch na kvalitní, poctivé práci a profesionálním přístupu ke klientům, kterým budou společně dále pomáhat v jejich rozvoji nejen v ČR a na Slovensku. RENOMIA je vedoucí společností ve svém oboru v regionu střední a východní Evropy a je součástí přední globální sítě Gallagher působící po celém světě. RENOMIA takto pomůže týmu společnosti GRANTEX dotace s mezinárodním rozvojem.

„Ze spojení s RENOMIA mám velkou radost. Naše společnosti jsou si velmi blízké v přístupu k naší práci, snažíme se vždy perfektně porozumět potřebám našich klientů a přinášet jim tu nejlepší službu. A jelikož je RENOMIA v tomto směru skutečným lídrem ve svém oboru, vážím si toho, že si pro další rozvoj vybrala právě naši společnost. Považuji to za významné ocenění dosavadní práce celého týmu GRANTEX dotace a otevření nových příležitostí pro nás i naše klienty,“ doplňuje Ondřej Horčička, ředitel společnosti GRANTEX dotace.

GRANTEX dotace je lídrem tuzemského dotačního byznysu, ve kterém úspěšně působí už od roku 2012. Disponuje týmem více než 40 zkušených a uznávaných profesionálů v oboru a orientuje se především na podporu průmyslového sektoru, zemědělství, služeb a municipalit. V rámci své činnosti identifikuje potřeby a plány svých klientů z hlediska jejich dalšího rozvoje a pomáhá jim nalézt a získat nejvhodnější formu finanční podpory, která klientům jejich plány pomůže realizovat. Více informací o společnosti naleznete na www.grantex.cz/dotace.