RENOMIA stabilně patří mezi „Českých 100 Nejlepších“


30. listopadu 2021

Společnost RENOMIA i v roce 2021 dokázala obhájit své prestižní postavení v první dvacítce firem žebříčku „Českých 100 Nejlepších“. Dlouhodobě je RENOMIA jediným pojišťovacím makléřem, který se v tomto žebříčku pravidelně umisťuje.

„Očekávali jsme, že letošní rok bude pro řadu firem napříč obory velice náročný. O to větší důraz jsme kladli na to, abychom byli pro naše klienty spolehlivým partnerem a oporou a kvalitou a šíří svých služeb jim pomáhali chránit a dále rozvíjet jejich byznys. Dařilo se nám to, a i díky tomu má RENOMIA své pevné místo mezi nejlepšími českými společnostmi. Mám z toho velkou radost a děkuji všem v RENOMIA GROUP, kteří mají na tomto úspěchu velkou zásluhu,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Soutěž „Českých 100 nejlepších“ vyhlašuje občanské sdružení Comenius a zúčastnit se jí mohou pouze v tuzemsku registrované firmy s ročním obratem nad 30 milionů Kč, které zároveň v ČR platí daně. Prvořadým kritériem je opravdová spokojenost klientů a obchodních partnerů. Pro zajištění objektivity rozesílá 30 000 dotazníků z nichž průměrně odpovídá 4 000 oslovených.