RENOMIA je titulárním partnerem Ženské basketbalové ligy

Společnost RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř v České republice, se stala partnerem nejvyšší ženské basketbalové soutěže. Během sezóny 2019/2020 tak budou nejlepší české ženské basketbalové týmy soutěžit v RENOMIA Ženské basketbalové lize (zkráceně RENOMIA ŽBL).

RENOMIA dlouhodobě podporuje český sport, ať již amatérský či profesionální. RENOMIA patří mezi významné pojistitele sportu a je obchodním partnerem mnoha sportovních klubů, hráčů a hráček a asociací z různých odvětví. RENOMIA pojišťuje také mnoho sportovních akcí, za všechny můžeme zmínit Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji či UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let, které se v roce 2015 konaly v České republice.

„Podporovali jsme v minulosti lokální basketbalové kluby a basketbal hrajeme i u nás v rodině. Podpora ženského sportu, přesněji rozhodnutí stát se titulárním partnerem RENOMIA Ženské basketbalové ligy pro sezónu 2019/2020, tak bylo logickým rozšířením našeho působení v oblasti sportu. Jsme rádi, že můžeme přispět k dalšímu rozvoji basketbalu u nás,“ uvádí Jiří Nepala, Managing Partner společnosti RENOMIA a dlouholetý amatérský hráč basketbalu.