RENOMIA zlepšila své umístění v rámci TOP10 celostátní soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku

RENOMIA dnes v Kongresovém centru Praha získala významné ocenění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2017.V regionu Praha se RENOMIA umísťuje v rámci TOP3 nejlepších zaměstnavatelů od první účasti v soutěži v roce 2015.

Díky investicím do rozvoje a vzdělávání, které vytváří inspirující pracovní prostředí a přátelskou firemní kulturu založenou na hodnotách, RENOMIA letos v květnu dosáhla na 3.místo v pražském kole soutěže. Dnes navíc v celostátním kole soutěže „Progresivní zaměstnavatel do 500 zaměstnanců“ RENOMIA dosáhla významného úspěchu, když se meziročně posunula z 9. na 5.místo. 

„Cena je pro nás potvrzením, že se i na stále náročnějším pracovním trhu držíme na špici, skvěle se staráme o naše lidi a investujeme do jejich rozvoje. Ráda bych poděkovala všem kolegům, že svými excelentními službami pro klienty pomáhají naplnit naše poslání a zároveň svou energií a nadšením vnáší do společnosti skvělou náladu,“ říká Hana Velíšková, personální ředitelka společnosti RENOMIA.

Oceněné společnosti byly vybrány na základě mezinárodně uznávané metodiky Saratoga, podle níž výsledky připravuje odborný garant soutěže PricewaterhouseCoopers. RENOMIA obdržela ocenění „Progresivní zaměstnavatel regionu Praha do 500 zaměstnanců“ i v letech 2015 a 2016.V roce 2016 RENOMIA poprvé uspěla i v celostátním kole soutěže, když se umístila na 9.místě. Letos svůj úspěch společnost dále znásobila, když se v rámci celé ČR umístila na skvělém pátém místě.

 Více informací o soutěži na webu www.zamestnavatelroku.cz.