Setkání členů RENOMIA NETWORK 2022


18. října 2022

Letošního setkání členů partnerské sítě RENOMIA NETWORK v Brně se zúčastnily téměř dvě stovky hostů – členové sítě, zástupci vedení RENOMIA, oboroví specialisté RENOMIA a také nejvyšší vedení partnera akce KOOPERATIVA pojišťovny.

Ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová na úvod setkání představila největší úspěchy skupiny v letech 2021/2022, připomněla hodnoty RENOMIA a představila strategii a cíle RENOMIA GROUP pro rok 2023. Pavel Nepala, managing partner RENOMIA, zmínil vysokou prestiž skupiny RENOMIA v zahraničí, zejména ve střední a východní Evropě, a spolupráci s globálním makléřem GALLAGHER. Zároveň poděkoval členům za skvělou práci, kterou pro své klienty odvádějí. Ředitel RENOMIA NETWORK Ondřej Witowski se pak ve svém vystoupení věnoval klíčovým oblastem rozvoje sítě i rozšiřování služeb pro rok 2023.

Odpolední program odstartovali zástupci Kooperativa pojišťovny oceněním nejúspěšnějších pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK. Následovaly praktické workshopy a semináře zaměřené na odborná témata.

Příjemným zpestřením pracovní konference byl rozhovor s Martinem Divišem, generálním ředitelem KOOPERATIVA pojišťovny a také nadšeným pilotem dopravních letadel.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné setkání.