Žebříček Forbes: RENOMIA je v TOP40 největších rodinných firem Česka


12. května 2021

Časopis Forbes každoročně zveřejňuje přehled největších rodinných firem v ČR. V tom letošním je jich 160 a RENOMIA patří nádherné 39. místo – meziročně si naše společnost polepšila o tři příčky.

„V České republice je mnoho skvělých rodinných firem a my jsme velice hrdí na to, že jsme součástí tak prestižní společnosti podnikatelů,“ říká Jiřina Nepalová, zakladatelka RENOMIA.

Jiřina Nepalová založila RENOMIA v roce 1993 spolu se svými syny Jiřím a Pavlem. „Od začátku jsme měli společnou vizi a pro ni jsme dokázali nadchnout dnes již více než 2 000 spolupracovníků, kteří v rámci RENOMIA GROUP pracují v osmi zemích střední a východní Evropy. Moc jim za vše děkuji. Díky společnému přesvědčení, že naši klienti si zaslouží jen ty nejkvalitnější služby, se můžeme radovat ze všech úspěchů, kterých se RENOMIA daří dosahovat,“ dodává Jiřina Nepalová.

„Blahopřejeme každé z rodinných firem, které se umístily v žebříčku Forbes, ale i všem těm, které tam dosud nejsou a den co den poctivě pracují na svém rozvoji a vytvářejí „rodinné stříbro“, z něhož budou mít užitek i další generace lidí v ČR,“ uzavírá ředitelka RENOMIA.