Zveme Vás na veletrh TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 8. - 12. dubna 2018.

RENOMIA AGRO se už tradičně účastní tohoto významného veletrhu a její veletržní prezentace v pavilonu C, stánek č. 012 „RENOMIA AGRO – Váš poradce v pojištění“ je zaměřena na komplexní služby v oblasti pojištění zemědělských rizik a řešení škod.

Díky spolupráci se společností FINAGRO představíme návštěvníkům veletrhu také exkluzivní nabídku dotačních příležitostí pro rok 2018 a v rámci doprovodného programu na stánku RENOMIA AGRO se můžete těšit na ochutnávky skvělých moravských vín, např. z Vinařství Marcinčák nebo Vinařství V & M Zborovský. Vaší návštěvou expozice RENOMIA AGRO se také můžete zapojit do soutěže o ceny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO

Informace o veletrhu
TECHAGRO je spolu s veletrhy ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA největším komplexem odborných zemědělských veletrhů ve střední Evropě a patří mezi velmi prestižní akce s vysokým odborným kreditem. Veletrh představuje nejnovější trendy a technologie zemědělství, lesnictví a veterinářství. Mezi vystavovateli jsou výrobci, dovozci a distributoři zemědělské techniky, krmiv, veterinární a lesnické techniky, chovatelé hospodářských zvířat a další. Minulého ročníku veletrhu se účastnilo více než 110 tisíc osob. Více informací o veletrhu najdete na www.bvv.cz/techagro.

Vstupenka prostřednictvím promo kódu

V případě skupinové účasti Vašich kolegů, obchodních přátel nebo známých, Vám nabízíme možnost využití RENOMIA AGRO veletržního promo kódu "RNBBJDD24H", jehož prostřednictvím je možné na www.techagro.cz zakoupit vstupenky online za zvýhodněnou cenu 80 Kč. Bližší informace k využití promo kódu a registraci najdete zde v přiloženém pdfku.