I.P. trust je součástí RENOMIA GROUP

V rámci dynamického rozvoje aktivit společnosti I.P. trust, a.s., došlo ke dni 16. března 2020 k jejímu formálnímu zániku v důsledku fúze sloučením se společností RENOMIA, a. s., jako společností nástupnickou.

RENOMIA i I.P. trust působí na trhu více než čtvrt století a za tu dobu se obě společnosti na trhu etablovaly jako firmy, které ctí stejné hodnoty a chtějí přinášet svým zákazníkům nejlepší řešení v oblasti pojištění. Naše společná cesta započala již před několika lety, když nás v rámci rozhodování o dalším směřování oslovila společnost I.P. trust jako důvěryhodného profesionálního partnera. Tato spolupráce dospěla v roce 2016 k majetkovému propojení obou společností, které bylo v roce 2018 završeno odprodejem zbývajícího obchodního podílu.

Věříme, že Vám naše spojení přinese řadu výhod. Mezi nejvýznamnější bude určitě patřit větší portfolio služeb v širokém spektru specializací, včetně mezinárodního zázemí. Rádi bychom Vás ujistili, že jsme i nadále připraveni poskytovat Vám nejlepší služby v oblasti pojištění a naši specialisté jsou Vám kdykoliv k dispozici tak, jak jste byli doposud zvyklí.

Tým zkušených specialistů, který do RENOMIA GROUP přišel z I.P. trust, bude dále působit v teplické a mostecké pobočce RENOMIA.