Jak mohou být chráněni provozovatelé a majitelé vozidel?

Výhodné pojištění právní ochrany pro řidiče

Pojištění právní ochrany má za cíl poskytnout právní pomoc řidičům v nouzi. Pojištění odstraňuje nebo alespoň zmírňuje nepříznivé následky nahodilých situací. A dále umožňuje nepřetržité právní poradenství či možnost například přenést na pojistitele zastupování v mimosoudních řízeních. Vždy s cílem podporovat a pomáhat klientovi.

Pojištění zajišťuje právní ochranu například v případech:

  • obvinění z přestupku v dopravě,
  • zavinění dopravní nehody,
  • sporů o náhradu újmy,
  • sporů o vyplacení a výši pojistného plnění.

Pro Vás, kdo provozujete vozový park, jsme vyjednali u D.A.S. pojišťovny exkluzivní podmínky pojištění spočívající především v možnosti nastavit rozsah pojištění pouze na takové náklady právní ochrany, která jsou pro Vás nejpřínosnější, a to za výhodných podmínek.

Samotné pojištění právní ochrany může mít pozitivní vliv na snížení škodního průběhu v pojištění vozidel, a lze tak následně dosáhnout lepších podmínek pojištění například v povinném ručení. Tato právní pomoc je nejvíce využívána zejména v zahraničí, kdy v mnoha případech jazyková bariéra vede ke špatnému pochopení situace například dopravní nehodě.

Výhodné „pískování“ skel

Jedná se o technologii značení unikátního šestimístného kódu na autoskla. Tento způsob značení oken je trvalý a bezúdržbový po celou dobu životnosti vozidla. Provádí se na některém z autorizovaných pracovišť společnosti Cebia.

Výhoda samotného pískování spočívá v tom, že:

  1. eliminuje pravděpodobnost odcizení vozidla, jelikož v případě odcizení se vozidlo stává s takto označenými
    skly dále neprodejné,

  2. majitel vozidla má k dispozici unikátní službu zajišťující odbornou pomoc, protože vozidlo je registrováno
    v mezinárodním informačním systému

Ve spolupráci se společností Cebia jsme pro Vás připravili mimořádně výhodnou nabídku pro zabezpečení vozidla systémem pískování SBZ OCIS. Za písování skel zaplatíte pouze 850 Kč a ušetříte nemalé peníze. 

Na autorizovaném pracovišti proběhne vypískování kódů, vylepení dvou samolepicích etiket OCIS, registrace do Systému OCIS on-line a vystavení osvědčení o registraci. Celý proces trvá cca 20 minut vč. registrace.

V případě, že Vás nabídka zaujala, obraťte se na martin.kopecky@renomia.cz.

Zaujal Vás tento článek a chtěli byste vědět více? Obraťte se prosím na specialistu RENOMIA.

Ing. Martin Kopecký
ředitel oddělení pojištění vozidel
martin.kopecky@renomia.cz
+420 222 390 888