OPTIMUM – centrum pojištění je součástí

RENOMIA GROUP

V rámci dynamického rozvoje aktivit společnosti OPTIMUM - centrum pojištění, s.r.o., došlo ke dni 16. března 2020 k formálnímu zániku společnosti v důsledku fúze sloučením se společností RENOMIA, a. s., jako společností nástupnickou.

OPTIMUM – centrum pojištění i RENOMIA působí na trhu více než dvacet let a za tu dobu se obě společnosti na trhu etablovaly jako firmy, které ctí stejné hodnoty a chtějí přinášet svým zákazníkům nejlepší řešení v oblasti pojištění. Naše společná cesta započala již před několika lety, když se společnost OPTIMUM stala součástí RENOMIA NETWORK, největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů.

Věříme, že Vám naše spojení přinese řadu výhod. Mezi nejvýznamnější bude určitě patřit větší portfolio služeb v širokém spektru specializací, včetně mezinárodního zázemí. Rádi bychom Vás ujistili, že jsme i nadále připraveni poskytovat Vám nejlepší služby v oblasti pojištění a naši specialisté jsou Vám kdykoliv k dispozici tak, jak jste byli doposud zvyklí.

Vsetínská kancelář OPTIMUM - centrum pojištění bude nadále působit na stejné adrese a bude nově spadat pod ostravskou pobočku RENOMIA.