Naše služby pro Vás jsme rozšířili o dotační poradenství. Partnerem RENOMIA se stala jednička v této oblasti


14. září 2021

RENOMIA se spojila s přední tuzemskou společností v oblasti dotačního poradenství, společností GRANTEX dotace. Nyní Vám tak kromě profesionálních služeb v oblasti risk managementu a pojištění dokážeme zajistit profesionální podporu při získávání dotací v případě, že se rozhodnete využít této možnosti financování. 

Dlouhodobou strategií a cílem RENOMIA je rozumět potřebám klientů a účinně jim pomáhat v oblasti řízení rizik, pojištění, likvidace škod a souvisejících služeb. Dotace hrají v podpoře rozvoje firem, ale také obcí a měst významnou roli. Tým společnosti GRANTEX dotace, kde RENOMIA koupila majoritní podíl, je složen z více než 40 zkušených a uznávaných profesionálů, kteří s námi sdílejí stejné hodnoty a přístup ke službě pro klienta. S čerpáním dotací Vám aktuálně pomohou v ČR a na Slovensku, do budoucna je plánován i vstup do dalších zemí v rámci EU.

V současné době již společně se specialisty GRANTEX dotace realizujeme mimo jiné několik dotačních projektů například v oblasti zemědělství, kde RENOMIA navíc intenzivně spolupracuje s technologickým start-upem Agdata, špičkovým dodavatelem řešení a technologií pro chytré zemědělství. Více o této společnosti naleznete na www.agdata.cz.

Pokud využíváte dotační programy nebo se k tomuto kroku teprve chystáte, naši kolegové z GRANTEX dotace jsou připraveni Vám pomoci jak při získávání dotací, tak při realizaci rozvojových projektů s využitím dotačních prostředků. Více o našich službách v oblasti dotací se dozvíte na www.grantex.cz/dotace nebo u své kontaktní osoby v RENOMIA.

Další články: