Připravujeme pro Vás specializované webináře RENOMIA FORUM. Věříme, že Vám přinesou zajímavé informace od našich specialistů


14. září 2021
banner na webinář RENOMIA | FORUM

Velmi nás těší, že RENOMIA má ve svých řadách nejlepší specialisty, kteří se zaměřují na různé typy rizik či oblastí podnikání a kteří jim perfektně a do detailu rozumějí. To je ve složitém světě, ve kterém žijeme, nutným předpokladem k tomu, abychom pro Vás zajistili profesionální službu. Rádi Vás budeme informovat a sdílet naše znalosti, které jsou pro kvalitní řízení rizik potřeba.

Proto jsme pro Vás před nedávnem spustili sérii odborných webinářů RENOMIA FORUM. Webináře jsou zaměřeny na komplexnější produktová rizika, která jsou sice složitější, zároveň ale související pojistná řešení přinášejí klientům velkou přidanou hodnotu. Velice rádi Vás mezi účastníky webinářů přivítáme, připojení na webinář je jen otázkou Vašeho času a zájmu.

Webináře RENOMIA FORUM se již věnovaly odpovědnosti manažerů a členů orgánů (tzv. D&O), kreditním rizikům, řízení rizik při developerské činnosti či risk managementu flotil. Již 21. října od 10 hodin proběhne webinář zaměřený na kybernetická rizika. Pro registraci na webináře můžete využít svoji kontaktní osobu v RENOMIA, případně oddělení marketingu na e-mailu marketing@renomia.cz. Těšíme se na Vás.

Další články: