RENOMIA pomáhá


24. ledna 2022
V RENOMIA GROUP je krásnou tradicí podporovat potřebné a rozdávat radost tam, kde se jí často nedostává. Z našeho nadačního fondu HLAS SRDCE a z mimořádné sbírky mezi kolegy v celé RENOMIA GROUP jsme v roce 2021 prostřednictvím minigrantů v celkové hodnotě více než 1,5 milionu Kč podpořili mnoho rodin a organizací, ať již v souvislosti se zdravotním či sociálním handicapem nebo jako pomoc po ničivém tornádu, které koncem června postihlo několik moravských obcí. Zapojením do charitativního projektu Hýbejte se s TERIBEARem naši kolegové a partneři pomohli vybrat pro opuštěné a znevýhodněné děti více než 100 000 Kč.

Část charitativní pomoci RENOMIA je již řadu let směřována do adventního období. Již dvanáct let kolegové z pražské pobočky kupují a chystají dárky pro děti z dětského domova ve středočeských Pyšelích, kolegové z brněnské pobočky již několikátým rokem pořizují drobné dárky pro klienty domova seniorů ve Starém Lískovci a ani loni jsme nezapomněli v čase pandemie obdarovat zdravotníky v několika českých a slovenských nemocnicích. Za dárky, které rozzářily dětské oči, udělaly radost osamělým seniorům a povzbudily vyčerpané zdravotníky, si zaslouží velké díky všichni, kteří se do těchto i dalších charitativních aktivit prostřednictvím RENOMIA a jejího nadačního fondu HLAS SRDCE zapojili.

Všem našim klientům, kolegům, spolupracovníkům, obchodním partnerům i všem dalším lidem dobré vůle přejeme šťastný a úspěšný rok 2022 a děkujeme za podporu.

Další články: