Hodilo by se Vám mít kdykoli po ruce zkušeného právníka? Nová služba RENOMIA Vám to umožní za zcela nadstandardních podmínek


24. ledna 2022

RENOMIA pečlivě naslouchá svým klientům a realizuje jejich potřeby. Jsme rádi, že ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S. nově rozšiřujeme, vedle již dnes nabízených právních služeb pro flotilové pojištění vozidel, portfolio služeb i pro Vaše osobní potřeby o další jedinečný produkt „Právní poradenství do kapsy“.

Služba je Vám k dispozici v režimu 24/7 a využít ji můžete pro právní konzultace v situacích, které mohou nastat v soukromém životě, jako např. neuznaná reklamace v obchodě, spory se sousedem, rozvodové či dědické řízení, konzultaci při dopravní nehodě v pozici poškozeného i viníka a řadě dalších.

RENOMIA nabízí tuto službu za mimořádně výhodných podmínek. Zkušeného právníka tak můžete mít telefonicky (či e-mailem) kdykoli po ruce za exkluzivní cenu 490 Kč/rok. Pro sjednání této služby prosím kontaktujte svého konzultanta v RENOMIA, případně klientské centrum RENOMIA na tel. +420 222 390 888.

Radek Bureš, radek.bures@renomia.cz

ředitel oddělení pojištění vozidel pro CEE  

Další články: