Z partnerství RENOMIA a GALLAGHER profitují naši klienti po celém světě


24. ledna 2022

V loňském roce skupina RENOMIA vstoupila již do 10. evropské země a své služby v tomto regionu ve spolupráci se svými mezinárodními partnery dále velice aktivně rozvíjí. Kvality našeho servisu ocenily další významné společnosti, které v náročných výběrových řízeních zvolily nabídku pojištění právě od RENOMIA.

Jednou z těchto společností je letecký dopravce, pro kterého bude naše rumunská dceřiná společnost RENOMIA SRBA ve spolupráci s Gallagher Aerospace zajišťovat pojištění typu havarijní all-risks a odpovědnost za škodu způsobenou provozem letadel leteckého dopravce. Letectví je jednou z našich velice silných specializací, která poskytuje pojišťovací služby nejen výrobcům či provozovatelům letadel všech typů vč. bezpilotních, ale také všem společnostem v navazujících oborech, například v oblasti handlingu, servisu a údržby letadel a leteckých komponentů, plnění paliva do letadel či cateringu. Samozřejmostí je také pojištění pilotů. Pokud v jakékoli z těchto oblastí vaše společnost působí nebo se k tomu chystá, a měli byste zájem o konzultaci s ohledem na rizika a jejich možný přenos do pojištění, kontaktujte prosím naši specialistku leteckého pojištění Hanu Kulhovou (hana.kulhova@renomia.cz).

Další zajímavou spoluprací, která je důkazem špičkové úrovně služeb RENOMIA v mezinárodním kontextu, je pojistný program pro předního evropského producenta mražených potravin, který před nedávnem završil významnou akvizici. Přichází na neznámé trhy, jako jsou Chorvatsko, Srbsko, Bosna & Hercegovina, Maďarsko, Slovinsko, Kosovo, Severní Makedonie či Černá Hora. A právě velice dobrá znalost trhu v regionu bývalé Jugoslávie i v tomto případě rozhodla o tom, že si firma pro sjednání pojištění vybrala RENOMIA, zastoupenou zejména našimi kolegy z Chorvatska ve spolupráci s kolegy z firmy Gallagher.

Společnostem, které rozšiřují svůj regionální záběr zejména ve střední a východní Evropě a hledají partnera, který jim pomůže zmapovat a efektivně řídit rizika v nových oblastech, RENOMIA nabízí ideální kombinaci detailní znalosti prostředí, mezinárodního know-how a vztahů s předními pojistiteli po celém světě. Jsme schopni sestavit kvalitní pojistné programy pro firmy napříč odvětvími i v situaci, kdy pojišťovny a zajišťovny zpřísňují podmínky a některá rizika jsou považována téměř za nepojistitelná. Další výhodou RENOMIA je i to, že díky platformě INTERNATIONAL BROKING CENTER (IBC) se sídlem v Praze je schopna koordinovat pojištění z jednoho místa. Pokud potřebujete pomoci se svým pojištěním v zahraničí nebo jen máte zájem o nezávaznou konzultaci, kontaktujte prosím ředitele péče o klienty RENOMIA GROUP Michaela Dubského (michael.dubsky@renomia.cz).

Další články: